Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comDiele, 16.Dhj..18, 06:11Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

 
Vetëm në Puthjet kënaqësi deri në mëngjes. Pa fjal vullgare pa asnjë ofendim,
me një nik emër ne chat. Do të shtojmë shoqërin-dashurin.
 
=========================================================================================================================================
============================================================================


Aufrufe: 577 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 05.Kor..14 | Kommentare (0)

Në një video kontroverse të vitit 1912 shihen disa shqiptar në rresht për tu paguar që të luftojnë se bashku me trupat malazeze gjatë rrethimit të Shkodrës.

Në video shihen shpërndarja e parave dhe certifikatave të municioneve të trupave shqiptare në Shkodë ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 644 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 28.Qer..14 | Kommentare (0)

Ai është baba i katër fëmijëve, i lindur më 2 dhjetor 1981. Në moshën 17 vjeçare e braktis shkollën, shkon në Shqipëri, armatoset dhe kthehet si pjesëtar i Brigadës 112 – Arben Haliti të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Gjatë luftës ai plagoset në këmbë, ndërsa gati 15 vjet më pas, ai ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 586 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 16.Shk..14 | Kommentare (0)

Përfshirja e shqiptarëve nga Shqipëria, Kosova dhe trojet tjera etnike në krime të ndryshme të Zvicër është shqetësuese. Aktualisht në burgjet e këtij shteti janë mbi 1 mijë shqiptarë, kryesisht nga Kosova, ndërsa cdo ditë arrestohen për shitje droge shqiptarë të ndryshëm nga Shqipër ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 564 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 15.Shk..14 | Kommentare (0)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Librazhdit, ku djali ka përdhunuar nënë e tij. Policia bën të ditur se ka arrestuar 27-vjeçarin Astrit Miska, i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me nënën e tij 54-vjeçare. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm në fshatin Dardhë të komunës Hoto ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 590 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 26.Jan..14 | Kommentare (0)

Lalushi - Pjesa e 2 - Gezuar 2014

.......................................................................................

....................................................................................................

........................................................................ ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 617 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 26.Dhj..13 | Kommentare (0)

Lalushi Humor - Gezuar 2014 pjesa 1

..................................................

...................................................................

..................................................................

................................................................... ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 1316 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 26.Dhj..13 | Kommentare (0)

 Nga Arben Kallamata

Asgjë nuk mund të realizohet pa kryer hapin e parë – pa e analizuar, identifikuar, dhe pranuar problemin. Dhe problemi është se ne jemi racistë. Kjo është diçka e keqe, jashtëzakonisht e keqe, ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 560 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 25.Dhj..13 | Kommentare (0)

Pak kohë më parë u publikuan disa fotografi nudo të këngëtares Bleona Qerreti, ndërsa tashmë kemi edhe videon. Pamjet i përkasin një sesion fotografik superseksi të realizuar nga Bleona në Ibiza.................

................................................................ ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 1117 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 15.Dhj..13 | Kommentare (0)

Aufrufe: 728 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 23.Nën..13 | Kommentare (0)

1 2 3 4 5 »
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Dhjetorë 2018  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz