Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comHëne, 16.Kor..18, 16:00Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » Eintragungs Archiv
Nga një grup i grave shqiptare të zhvendosura nga Lubizhda e Hasit dhe fshatrat tjera në komunën e Prizrenit, u ndanë rreth 100 vajza dhe gra të reja dhe u detyruan në marrëdhënie seksuale. Ata i shfrytëzuan seksualisht dhe këtë e bënë në grup, para anëtarëve t ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 335 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Nën..13 | Kommentare (0)


Një anëtar i Çetës së Pirotit, shqiptarit të vdekur ia ka prerë kokën. Me ditë të tëra pastaj e ka zier në një tenxhere. Nga ajo i hoqi katër dhëmbë prej ari, pastaj ka shkuar në shtëpi dhe kafkën e ka ngjyrosur dhe nga ajo ka bërë një llambë tavoline, shkr ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 363 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Nën..13 | Kommentare (0)

Konfirmohet: Autori i vrasjes së kandidatit të AAK-së është polic.
Policia e Kosovës sapo ka lëshuar një komunikatë për media ku ka dhene verzionin zyrtar per ngjarjen. Më poshtë po e publikojmë të plotë njofti ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 276 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 02.Nën..13 | Kommentare (0)

Një prej seks ikonave të skenës shqiptare është padyshim edhe këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari. Klipet dhe performansat e saj diskutohen mjaftë, pasi bukuroshja seksi di të përdor edhe doza provokimi në to.

Por, duket se kësaj here, Zajmina e ka ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 308 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 23.Tet..13 | Kommentare (0)

Familjarët e Xhamajl Mustafës dhe paraja e krimit që lulëzon në Kosovë (2)

Ka gjasa që PDK e ka kuptuar se me vjedhje, korrupsion, shpëlarje parash, krime ekonomike e politike të këtyre viteve të fundit, kjo parti do ti humbi zgjedhjet edhe nëse ka mundë ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 311 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19.Gush..13 | Kommentare (0)

Viteve të fundit në Kosovë është rritur dukshëm numri i kompanive të derivateve të naftës. Kompanitë që kanë kapital më të madh, apo siç njihen në vend, kompanitë e mëdha, derivatet e naftës i importojnë nga vende të ndryshme të rajonit dhe të Evropës, ndërsa a ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 280 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19.Gush..13 | Kommentare (0)


Avio kompania "Belle Air” ka lënë të shtunën qindra udhëtarë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari”, pasi që numri i biletave të shitura ka qenë shumë më i madh se numri i karrigeve që ka avioni i kësaj kompanie.


Po ashtu, situat ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 290 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Gush..13 | Kommentare (0)

Në showbiz-in shqiptar, hyjnë dhe promovohen çdo vit personazhe të rinj… Disa prej tyre, të bukur, të suksesshëm e me një filozofi të qartë për karrierën që do të ndërtojnë. Megjithatë, ndonëse cilësia e prurjeve të reja është mjaft e mirë, asnjëri prej tyre nu ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 1262 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Gush..13 | Kommentare (0)

Femra shqiptare "skllave" e dëshirës për ekzistencën!

Rrëfime rrëqethëse për fatin e atyre vajzave të Krahinës së Dukagjinit të cilat bien ndesh me ligjet drakonike të Kanunit që ia mohon femrës shqiptare t ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 493 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Gush..13 | Kommentare (0)

1.443 pyetje të shtruara për Hashim Thaqin.
.
1.Zotri Thaçi po fillojmë me një proverb popullore « Vra natën e qajë ditën » a është kështu ?
2. Në fillim të korrikut 1998 natën duar lidhur vrave Behajdin Allaqin dhe dit ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 812 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19.Nën..12 | Kommentare (1)

« 1 2 3 4 5 »
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Korrkë 2018  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz