Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:37Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2014 » Korrkë » 5 » Flamuri nga Suhareka kërkon “nuse me letra” (Video)
11:19
Flamuri nga Suhareka kërkon “nuse me letra” (Video)

Flamur Hasani, nga Suhareka, ka dal në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë me një pankartë në dorë ku shkruante “Kërkojmë nuse me letra”.

Kjo kërkesë sipas tij është shumë serioze, mirëpo ofertat të cilat iu kanë bërë deri më tani kanë qenë jo serioze pasi njerëzit mendojnë se kjo është vetëm shaka.Flamur Hasani, nga Suhareka, ka dal në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë me një pankartë në dorë ku shkruante “Kërkojmë nuse me letra”. Kjo kërkesë sipas tij është shumë serioze, mirëpo ofertat të cilat iu kanë bërë deri më tani kanë qenë jo serioze pasi njerëzit mendojnë se kjo është vetëm shaka.

Hasani, ka thënë se arsyeja që kërkon nuse me letra është se në Kosovë nuk ka perspektivë, andaj dëshiron një nuse e cila nuk jeton në Kosovë dhe e merr edhe këtë me vete dhe ia bënë zgjidhjen.

Kjo është dita e katërt që Flamur Hasani ka dal të kërkoj nuse, tri ditë kishte dal në Suharekë, ndërsa një ditë në Prishtinë.

Ditëve të fundit janë parë edhe djem të tjerë të cilët kanë filluar të nisin kërkimet për nuse.

Aufrufe: 760 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Korrkë 2014  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz