Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comHëne, 25.Jan..21, 06:39Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi KosovarPoezi Qesharake : :: : ::


Syt e mi Aspirin goja ime Ampicilin duart e mia Andoll zeri im Sirup per koll


Matematik moj matematik ma ke pre zemren si me thik po skish pas faj profesori ment i kisha te dashnori.


Luj djalo luj me vajzen e huj,nana e ka rit ti ja shkalavit.


Spo ta lypi per mu knaq,po ta lypi per ilaq...


E pyet profesori një vajze a çka janë këto qe i ke veshur(tangat),ohh profili është shenje mercedesi a po kupton


1000 i shikoj 100 i njoh 10 i kuptoj 1 e dashuroj.


Në mëngjes nuk ha bukë tu mëndu për ty në drek nuk ha bukë tu mëndu për ty nuk darke nuk ha bukë tu mëndu për ty natën nuk më nxin gjumi.


Hajde Tash Dridhe Prekolicen Tash Deshe Traktorin Po Du Me Ta Pa Akumulatorin,Po Du Me Ta Pa E Me Ta Dhez Motorrin.


Në përpunim është Nicku jem

!
Krejt po e këqyrin bothen e vet, unë temën nuk po muj me e pa.


I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja.


I thotë gruaja burrit tregoma një humor, i thotë buri gruas unë veç ty të dua.


Oj ti qik me sytë e zi a e man men kur ta kom shti.


Ti me je si një pik lloçi ty s'të lan as demostosi ty s'të lan as varikini ti për mu je si një pik benzini.


Qite pak parfum se të donë femra ma shumë.


Ti nuku flokt ta nuku bishtin mos fol pa e quar gishtin.


Ti ma ki vjedh zemrën... unë Kredit kartën tende!


E Kuqe është dashuria, e Zezë është urrejtja dhe i kaltër është syri yt nëse fol edhe njëherë për mu.


A e njeh këtë? një femër e bukur te shikon dhe ti mendon qe ki shans por kur afrohesh të tregon qe ki majonezë n fytyrë.


Unë kam pas një femër emri i sa ka pas (Emrin), ajo ma theu zemrën @ e unë ja theva hunët.


Zoti e krijoj token... Zoti i krijoj malet... Zoti të krijoj edhe ty... por të gjithë e bëjnë ndonjë herë një gabim!!


Si mundesh me dit që birra ka hormone të femrave! nëse e pinë ata ti do te fol budallaqe dhe s'do te din me i grah kerrit.


I dashuruar d.m.th me u pshurr ne pantallona? krejt e shohin por vetëm ti e ndjen nxehtësia.


Zoti te hënën krijoi bukurinë, te martën inteligjencën, te mërkurën simpatinë, te enjten stilin, te premten paret... o ti ku dreqin ishe atë jave??


Fluturo Dallëndyshe Shko ne rrotë te sames ku e le besën idioti i nënës??*


Askënd se dua, Asnjërit s'ia rrasi po cilit kam qejf zemrën ja plasi !

!
Jam car, jam djali i nënës ato qe ma prishin qefin i qoj ne rrotë te sames.


Pse more po hani mut tu kon bureki 1 euro.


Ma ka lan baba amanet me u martua ne internet.


Kërkon se dua, asnjërit s'ia rrasi, por kujt dua zemrën ja plasi.


Kur e përjetova puthjen e pare mustaqet sa ja patën nis me më dal.


Vala boll t 'kam mbajt ne zemër, qu shëtitu pak.


Ooooh bre zemër sa te dua, aq shume te dua qe besa edhe dje te kam tradhtuar.


Kur je kanë i vogël, je kanë i trentë veç tash mos vet hiq...


Qa po këqyrë shtremb, apo doket vetja i/e drejt a??


Ec more shpejt se te ikën delet oooo njeri


Ta shti gishtin ne sy e te shurdhoj


Kur pot shoh aq qe lezet po më vjen, që po të bllokoj...


Nëse e ke nijet me lan femrën, leje te unë...


O ma hangshe majën e zemrës se më llake qull me bane.


A je llabud apo budall ??


Sa herë po hi ne MSN po mu qohet... me ta rras bllok.


Kur mënoj në ty është si me shkuar ne WC.


A e man men kur jam kanë i vogël? Qe të nxifsha në një qysh...


çka është ndryshimi në mes të kali dhe gomarit? Kali kullot në livadh ndërsa gomar je ti.


Unë jam duke e shkruar një libër te telefonave a po ma jep numrin tënd.


Gjithë ata MSN Pseudonime; unë e lej thjesht.


Mos fol për veten! Atë e bëjmë ne kur ti nuk je këtu.


Unë quhem (emri juaj) po ti?


Çka është pika me e lart e mizorisë? me shty një qorr nga shkallet dhe me i than qita nuk e ki pa qe ka me te ndodh.


Çka është pika me e lart e mizorisë? me i than një invalidit në korrik me rrota: vrapo për jetën tanë.


Derisa shefi im bon sikurse unë marr shumë pare, unë bëj sikurse jam duke punuar shumë.


Ne do ta shikojmë i thotë një qorr një shurdhanit.


Jeta është e shkurt për me diskutuar pra unë kam gjithë te drejt


dikush ma ka shkruar një letër dhe me ka akuzuar qe jam Tuz


Kush ta ka jep të drejtën ty që ta lexon këtë?


Ti je ndaluar për me fol.


As Ma Mirë As Ma Keq Gjithë Jam Kanë Ky Dreq!


Nëse Doni Me Lënë Femrën Lëne Te UNË


Kurr ste kom dasht kurr sta kom rras me ty kom dal tjetrin me plas

Dje isha ne kopshtin zoologjik
Dhash 10 eura per te pare krokodolin
Dhash 20 euro per te pare tigrin
Dhash 50 euro per te pare luanin
I jap edhe 100 euro per te pare majmunin qe e lexon ket poezi


E kom pase ni femer e ka pase emrin qefser
e kapa nje dite e shtina n'kerr
e shetita pak e qova ne park
se preka aspak se tha bohna me bark
Po une i thashe mshile e shuj
me ra ndermend cka bona kur i boni 9 muj
lindi ne mujin kur ngrin ja lan emrin Nastradin
Nastradin e knojke te paste nana
tka gjet nana me jarana
tu e ngu kengen e Hashim Shales
Ne park t'germis e ngrazhd te lares
kur i boni Nastradini 13 vjet
shkon edhe ja lyp tezez te vet.....Ke shkomi Kavajes
T'djelen kom shku ne plazh
ku te breku detit
turinin tat pashe.
Me ca rroba banje
si drane kopliku
po mu rrotullojshe
qe te shifte publiku.
Per nje xhiro tek bregu
te kerkova per pak kohe
por ti refuzove
gjasme se nuk do.
Po une e di
se ti per mu vdes
dhe une ste ndahem
o ylli lalit t'vet
Ajo plaka jote
me inot me pa
kujdes mi dreq kujdes
se gocen s'ta ha
Per dreke i fute
damote me qepe
dhe tasin e llalles
e rrujte komplet
Per t'hy ne muhabet
te kerkova nje kaptin qepe
po ti sme dhe gjo
se nje gjysem kishe vete.
Dallget bejne shkume
dielli rrezaton
po ti o yll bote
plazhin po terbon.
O Zot faleminderit
qe yllin tem kom pa
qe ja honksha buzen
e t'gjitha ca ka.
Per ne cunat e rinj
o Zot bej bismilah
se si rrushi lalit
ne ket dynjo ska..

FUND..
_____________________
Une Love Ty E Ti Love Mu,
Made In Burre E Gru.

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Janar 2021  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2021
Webhosting kostenlos - uCoz