Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comHëne, 25.Jan..21, 06:30Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar


100-Ligje per te qene MaChO mAn
 
1.Mos telefono.Kurr
2.Nese nuk te pelqen nje vajze,mos ja thuaj leje ta zbuloj vet.
3.Genje
4.Sido qe te ndodh,kur nuk eshte faji yt
5.Lere te dashuren.Me pas kerkoji te kthehet te ti.
6.Femrat jan qe te te kenaqin ti,jo ti ato.
7.Pi nje pije te caktuar.Te ben te vecant
8.Tregoi femres tende se sa ke patur para saj.
9.Behu sa me ambicioz te jet e mundur.
10.Mbaje mend;Ti je burre
11.Genje
12.Mbaje mend femrat gjithnje pelqejn meshkuj qe pelqehen nga femra
13.Ligj i takimit me nje femer;cilesi jo sasi(duhet patjeter te jet e bukur)
14.Ligji i seksit me nje femer;sasia eshte cilesi (jo sa e bukur ishte po sa her e bete)
15.Nje mashkull me sqime terheq me teper femra.Vishu bukur
16.Nese dashuron nje femer mos e prano kurr.Shprehja qe mund ta perdersh;Me pelqen.
17.Nese pyetja e saj fillon me ''pse''pergjigja jote duhet te jete ''nuk e di''
18.Femrave u pelqen kur injoron.
19.Ndjenja?C"jane ndjenjat?
20.Nese te pelqen nje femer,dhe ajo se pranon qe te pelqen menyra per ta zbuluar ,gjuaje shoqen e saj.
21.Thuaj gjithnji se do ta telefonosh ,pastaj kthehu te ligj 1.
22.Pas disa minutash qe ajo flet thuaj ,,c'faree,,
23.Mos vish rrobat qe te zgjedh ajo por ato qe te pelqen.
24.Genje
25.Moho c'do gje,cdogje..
26.Nje fraze e bukur per ti dhen fund,,s'eshte faji yt,,
27.Nese je sjellje vertet keq me ndonji vajze dhe ajo nuk do te flas me ty bej,sikur nuk kupton.Thjesht kur e takon pyete ,,ka ndonji gje nuk shkon,,
28.Mos e mer kurre celesin e saj.
29.Nese e more celesin,bej sikur e humbe,thjesht injoroje si fakt.
30.Jo nenkupton Po
31.Po nenkupton jo
32.Bej seks kur do ti jo kur do te lejoj ajo.
33.Nese ndonji te pyet per seksin,sigurisht ti ke ber seks ne te gjith vendet dhe pozizcionet
34.Orgazma eshte fundit seksit,seksi eshte shpesh fundi i nje lidhje.
35Nese humb diqka qe i perket nje personi tjeter,thuaji qe ia ke len mbi tavolin..
36.Genje
37Jeta eshte konkurenc,nese ndokush eshte me i mir se ti ne ndonji fush kurr mos e prano
38.Ne kete planet ti je mashkull i vertet
39.Je i lidhur dhe si mund ti thuash nje tjetre te dal me ty?-e dashura ime eshte shtatzen do vish me mua?
40.Cdo fjali e thene nga nje femer mund te kete kuptim seksual,nese nuk ka gjejinje kuptim te tille.
41.Ti je mashkulli,ti ke gjithnji te drejte
42.Genje
43."Dashuri"nuk ben pjese ne fjalorin tend,as mos te shkoj mendja ta thuash.
44.MBAJE MEND.Nese nje femer nuk te pelqen 5 minutat e para nuk ia vlen lere menjeher
45.Mos u mundo ti kuptosh femrat,eshte e pamundur
46.Perserite nenin 5 sa here te mundesh
47.Gjithnji kerko te falur asnjeher seriozisht
48.Nese lendon ndonji femer bej sikur te vjen keq,ne fakt mos te te vij fare
49.Perpiqu ti kujtosh gjerat por eshte Ok nese haron ndonji gje si psh.ditelindjen e sa apo ngjyren e syve
50Injoranca gjithnji i zgjedh problemet.Nese ti nuk i sheh problemet as problemet s'te shohin ty.
51.Nuk eshte kurr detyra jote te jesh pergjegjes per veprimet e tua.
52.Shpik fjal te reja,ndonji fjal qe te jete vetem e jotja,kjo te ben te vecant
53.Ankohu gjithnji se ajo te ka haruar,nese ajo ndihet fajtore dhe te telefonon apo te dergon e-mail,injoroje,por ankohu me von perseri.
54.Perseri genje
55.Mbaj mend femrat nuk i pelqejn meshkujt e edukuar
56.Mbaj mend per sa koh ajo te do,nuk ka rendesi se cfar i ben ti asaj
57.Nese ajo nuk pelqen ate qe ti po ben MOS NDALO!Ajo kete pret
58.Ti nuk ej i virgjer,asnje mashkull nuk lind i till
59.Ti je mashkull,kjo te ben ti superior
60.Axhenda per nje mbremje te merzitshme;Bli birr,pij birr,shih futboll,bej seks,pi prap birr.
61.Kur mos merr vendime per nje lidhje thjesht zvarite,nese je mberthyer keq
62.Kurr mos je i kujdesshem ndaj gjerave
63.Nese po del me nje femer por dashuron nje tjeter kur mos thuaj,prita sa kjo qe me te cilen del bie ne dashuri me ti pastaj thuaja
64.Mos kerko kurr ndihme..edhe sikur vertet te jesh ne veshtiresi
65.Makina eshte dashnorja
66.Genje
67.Nese ke tradhetuar dhe asnje nuk e di ateher teknikisht s'ke bere asgje te keqe
68.Nje bur nuk qan kurr
69.Le per c'far ja vlen te qash?
70.Femrat jan si letrat e duarve,perdore dhe hidhe
71.Kujti nje vajze e virgjer cfaredo qe te thote,nenkupton se e ka ruajtur veten per ty
72.Nese je ne pozit ku vertetohet se ke faj,hidhe fajin nji tjetri.Kur nuk eshte faji yt
73.Mos lejo asnje te te thot''Te kisha thene''
74.Kater gjera jan te rendesishme;femra,birre,makina.futbolli,por asnjera te mos zavendesoj tjetren
75.Mendo sa me shum per seksin
76.Qesh gjithnje me vuajtjet e tjerve
77.Genje
78.Mbaje mend ;i ndryshem nekupton i keq
79.Nese te kerkojn nje nder gjithnje thuaj sa veshtir ishte per ty ta realizoja ate
80.Kur ben nje nder nje personi kujtoja atij kete sa me shpesh
81.Cdo qindarka qe ti ke kursyer ja ka vlejtur sa dhjete mij leke te nesermen
82.KATER FJALE''Le te jemi shok,perkthimi nuk do te takohemi me pretendo se je shoku i saj
83.Genje
84.Nese biseda ngec ndonjeher ne takimin e pare trego sa i sukseshem je,por jo me ke(neni8)
85.Kur relata eshte e qendrushme,sa here te bjer fjala per te kaluaren tende gjithnji thuaj''Sa budalla kam qene ateher''
86.Nese do te dalesh me miqte,thuaji asaj se ke nje pun te rendesishme,dil dhe para se te kthehesh thuaji qe te ka munguar dhe te te pres pa rroba ne krevat
87.Meshkujt e vertet nuk i durojn inferioret
88.Seks sa me shum seks
89.Sa me shum te dashura
90.Kur nuk ke mundesi per nenin 89 praktiko shikim,gjuam me sy
91.Ralle shum rall trego cfar ndjen ne te vertet
92.Nese ajo te kerkon te besh diqka qe nuk deshiron ta besh,shmangu;Nuk di ta bej
93.Nese neni 92nuk funksionon ateher ankohu se nuk din te besh dhe pyet ne menyr te vazhdueshme per cdo veprim deri sa ajo te merzitet dhe te thot;lere se e bej vet
94.Nese neni 93 nuk funksionon beje keq pastaj thuaji;te thash qe nuk di ta bej
95.Birre sa me shum birre
96.Stervitje kur trupi yt te vij ne form thuaji;kam lindur keshtu
97.FOOTBALL
isa meshkuj luajne ne keto ligj98.Nese nje femer te largohet nga ju sepse ti ke nje histori me nje femer tjeter,ajo nuk ka te drejte te merzitet,ti nuk i kishe premtuar asgje ASGJE.
99Justifikimi me i mir kur ndahesh me nje femer?E DASHUR ISHE TI QE I DHE FUND
100.PERSERI GENJE
Sugjerim-Disa meshkuj luajne me keto ligje por ralle kush ka sukses ne to..Mendojne se te jesh macho do te thote te jesh burr.
Gabim e kane,keto ligje nuk ekzistojn ne jeten e nje burri te vertet...Mos provoni ne to se do te digjeni shpejte
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Janar 2021  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2021
Webhosting kostenlos - uCoz