Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 18.Kor..18, 06:57Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » Eintragungs Archiv
Mitrovicë, 20 prill-Një pjesëtar i policisë së Kosovës i cili punonte në komandën rajonale në Mitrovicë, është suspenduar nga puna. Polici është suspenduar, pasi që është arrestuar nga kolegët e tij për vjedhje në hipermarketin, ‘ETC’ në Mitrovicë kanë njoftuar burime të Kohës Ditore nga komp ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 383 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 20.Pri..12 | Kommentare (0)

Janë forcuar financiarisht, e kanë krahun e fortë, nuk çajnë kokën se kush çfarë flet, me rëndësi është që ata fituan tenderët milionësh, tashmë kanë krijuar kapital dhe nuk guxon askush t’uu prish tymin. Janë këta pronarët e kompanive të afërta me njërzit në pushtet, të cilët i kanë financuar gjatë fushatave elektorale, por që vazhdojnë të jen ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 453 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 14.Pri..12 | Kommentare (0)


Prishtinë, 4 prill – Kur Nait Hasani kishte dalë kundër emërimit të Nazmi Mustafit – anëtar i Këshillit të Drejtues të Institutit Gjyqësor të Kosovës, me arsyetimin se ishte bashkëpunëtor i regjimit të Millosheviqit, ky prokuror ishte ankuar se i është dëmtuar karriera në rrugën e tij për t’u bërë ambasador i Kosovës në Beograd.
... Lexo më shumë»
Aufrufe: 349 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 07.Pri..12 | Kommentare (0)


Kontrabandistët kanë mësyrë veriun e Mitrovicës, duke iu versuluar mallit që në këtë pjesë të Kosovës ka hyrë kontrabandë nga grupet kriminale serbe. Nuk pyet kush për shtet, por vetëm për kontrabandë, qoftë edhe me ata persona, kriminelë serbë, të cilët më 26 korrik të vitit të shkuar vranë policin e Kosovës, Enver Zymberi.
Peja, Prish ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 388 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 21.Mar..12 | Kommentare (0)


Një kamarier shqiptar, që ia preu kokën menaxherit të restorantit ku punonte në Britani, tha se "Zoti i kishte thënë të bënte diçka të tillë”.
Jonathan Limani, një skizofren paranojak, kishte pasur precedentë të mëparshëm për ngjarje të dhunshme kur ishte në Zvicër dhe në Suedi. Në Zvicër kishte kaluar edhe një vit në burg për trafik he ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 426 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 21.Mar..12 | Kommentare (0)

E tmerrshme por ka ndodhur dhe sikur të mos kapej nga policia, do të vazhdonte edhe më. Një baba i paskrupullt ka detyruar vajzën e tij të mitur t’i jepej seksualisht dhe këtë e ka bërë në mënyrë të përsëritur.

Autori i incestit është një 48 vjeçar nga Durrësi. Ai quhet Haxhi K., banues në Katund Sukth Durrës, raporton NOA.

Poli ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 517 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 21.Mar..12 | Kommentare (0)


Prishtinë, 21 mars - Edhe pse ka kaluar më shumë se një dekadë nga përfundimi i luftës, përdorimi i armëve pa leje vazhdon të jetë një shqetësim për shoqërinë kosovare.

Me rastin e publikimit të një raporti me titull "Kontrolli i armëve të vogla dhe të lehta në Kosovë: Progresi dhe sfidat”, u tha se armët në posedim të paligjshëm ng ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 363 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 21.Mar..12 | Kommentare (0)


Dy persona, të cilët sipas përshkrimit të dëshmitarëve duhet të jenë të moshës në mes 25 dhe 30 vjeç, nga të cilët njëri me kapelë të zezë ndërsa tjetri me flokë të gjatë, të enjten në Llaushë të Skenderajt kanë grabitur shoferin e veturës TAXI të kompanisë "Nori" nga Mitrovica.
Sipas viktimës, dy personat e dyshuar e kishin angazhuar taksisti ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 396 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19.Shk..12 | Kommentare (0)

Prishtinë, 17 shkurt - Acari ka sjellë edhe një sfidë për qytetarët. Çmimi i një kubiku dru të zjarrit është rritur. Ai sillet nga 70 deri në 90 euro. Shitësit e druve në kryeqytet i kanë thënë KTV-së jashtë kamerës se çmimi është rritur pasi që edhe fshatarët, nga ata që i marrin drutë, kanë r ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 379 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 17.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Prishtina së shpejti nën vëzhgim të kamerave


Brenda vitit në Prishtinë do të vendosen rreth 200 kamera që do të mbajnë nën vëzhgim sidomos qendrën e qytetit. Zyrtarët komunalë thonë se kamerat do të ofrojnë ambient më të sigurt. ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 364 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 13.Shk..12 | Kommentare (0)

« 1 2 3 4 5 »
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Korrkë 2018  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz