Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 18.Kor..18, 06:57Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » Eintragungs Archiv
 
Arid Uka dënohet me burgim të përjetshëm 
 


Para rreth një viti Arid Uka kreu një atentat ndaj ushtarëve amerikanë në Aeroportin e Frankfurtit në Gjermani. Nga gushti 2011 ai ndodhet në bankën e të akuzuarve. ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 427 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 13.Shk..12 | Kommentare (0)

Ligjet e ashpra të kanunit që vrasin ëndrrat e femrave shqiptare
Nga Mark Xholi
Femra shqiptare ''skllave'' e dëshirës për ekzistencën!

Rrëfime rrëqethëse për fatin e atyre vajzave të Krahinës së Dukagjinit të cilat bien ndesh ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 1658 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Shk..12 | Kommentare (8)

Linda Halimi: Lidhja ime me Big D


Këngëtarja Linda Halimi protagoniste me një tjetër intervistë, e përfolur për lidhjen e saj me reperin Big D. Ajo ka thënë se tashmë ka marrë imunitet nga thashethemet.
"Tashmë kam marrë imunitet ndaj thashethemeve dhe përkundrazi i falenderoj për promovimin. Me qëllim, e kam ft ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 886 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Adelina Ismajli: Eksplozivin në koncert ma vuri këngëtarja e lidhur me politikën


Ka preferuar që të flasë hapur dhe pa asnjë ekuivok në një program televiziv në Kosovë, duke pohuar me gojën e saj disa të vërteta tronditëse. Adelina Ismajli është këngëtarja për të cilën flitet gjithmonë, edhe kur nuk sjell diçka të re në muzikë. Madje, l ... Lexo më shumë»
Anhänge: 1
Aufrufe: 313 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Leonora e thotë, s'ka frajer...


"Nuk kam të dashur për momentin, jam vetëm. Kur njeriu ka një moshë, është më i pjekur, më i matur, atëherë kërkesat rriten, gjen ndonjë të metë më tepër te njerëzit, pavarësisht se të gjithë kemi të meta dhe nuk jemi të përsosur”, – ka thënë këngëtarja, e cila pavarësisht kuriozitetit të njerëzve ka shtuar se dëshiron ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 371 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Adelina e kënaqur me "Bad Boy”


Ka disa javë që këngëtarja Adelina Tahiri ka lansuar në treg këngën dhe videoklipin me titull "Bad Boy”, për të cilën thotë se është mjaft e kënaqur.
"Ndjehem e kënaqur që kënga dhe videoklipi ‘Bad Boy’ që nga lansimi dhe deri më tash po vazhdon të pëlqe
het në publik”, ka thënë ajo për "Zëri”.
Produks ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 363 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 09.Shk..12 | Kommentare (0)

RTL , zbulon talent të rinjë:

Të shtunën që shkoi, në Spektaklin televiziv të RTL-it Gjerman"Deutschland sucht den superstar"(Gjermania kërkon superyllin)për vitin 2012, të drejtën për të udhëtuar për në Maldive(Bregdet) e fitoi edhe një shqiptare tjetër Dardana Sokoli.Juria e zgjodhi edhe kët falë paraqitjes s ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 385 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 09.Shk..12 | Kommentare (0)

« 1 2 3 4 5
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Korrkë 2018  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz