Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 18.Kor..18, 06:56Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » Eintragungs Archiv
 
 
 
Rise of the Planet of the Apes
 
 

Gjatë disa eksperimenteve për të gjetur një kurë për sëmundjen "Alzhemer”, një shimpaze ‘me inteligjence artificiale’ kryeson majmunët e tjerë në luftën për liri.
... Lexo më shumë»
Aufrufe: 884 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 07.Shta..12 | Kommentare (0)


Një grua nga Shqipëria që jeton me familjen në Greqi, konstatoi se burri e tradhtonte dhe e ndëshkoi atë duke e tredhur.
Protagonistja e kësaj ngjarjeje të pazakontë është një emigrante shqiptare që jeton me familjen në Lefkadha.
Mësohet se gruaja e gjeti burrin e saj në shtrat me të dashurën dhe në gjaknxehtësi e sipër nuk e kontrolloi dot veten, por e bëri bashkëshortin e saj ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 406 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 21.Gush..12 | Kommentare (1)


Në një video ekskluzive që ka siguruar Indeksonline, janë bashkë dy të vetë-shpallurit agjent të SHIK-ut duke folur për "problemet e mëdha”.
Dy personazhet, të bërë të famshëm së fundi për përplasjet mes tyre dhe letrat e shkëmbyera mes veti, ishin takuar kohë më pa ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 391 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Gush..12 | Kommentare (0)

Prej 1 deri në 3 mijë euro shiten femra shqiptare të moshave të ndryshme nga Shqipëria në Serbi, Mal të zi dhe Maqedoni. Kjo temë është trajtuar shumë herë nga media të ndryshme, por vazhdon ende si fenomen, i cili përbën edhe vepër penale por që nuk po mund të ndalet as ng ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 562 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Gush..12 | Kommentare (0)


Ka mjaftuar një debat dhe këngëtarja Genta Ismajli, është rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni. Sherri ka ndodhur në një koncert në Malishevë, një qytezë e vogël në Kosovë, ku këngëtarja ishte e ftuar të këndonte dhe performonte.Dëshimtarë të shumtë në ven ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 382 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 05.Gush..12 | Kommentare (1)

Selene, një luftëtare e bukur vampire, është përfshirë në një luftë mes gjakpirësve dhe Likanve. Gjatë aventures së saj , ajo bie ne dashuri me Majkellin nje njeri-ujk, i cili perpiqet ti jape fund luftes…

=============
::::::::::::::::::::::
Aufrufe: 1346 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 04.Gush..12 | Kommentare (1)

Historia e dashurisë mes Veer Pratap Singh, një indian, dhe Zaara Hayaat
Khan, një pakistaneze ... një dashuri aq e madhe që nuk njeh kufij ... ..
kliko mbi tekstin--Close Ad and Watch as free User-- Pastaj Start video Now.......

shkruani ne komente cilin film keni deshi ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 3803 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 02.Qer..12 | Kommentare (1)


Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj rimundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet e para, por nuk është komedi…
 mbylle reklamen >> close<<te shikosh ki ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 1400 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 15.Maj..12 | Kommentare (0)

Dubravë, 4 nëntor – Kishin provuar t’ia grabisnin tre milionë euro një biznesmeni të cilin e kishin kidnapuar, por duhet të paguajnë mbi një milion euro gjobë.

Bedri Krasniqi dhe grupi i tij kriminal është dënuar të enjten më 87 vjet burgim dhe 1 mi ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 539 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 04.Maj..12 | Kommentare (0)

Prishtinë, 26 mars - I veshur me jelek antiplumb dhe me tri çanta me dokumente, dy prej të cilave ia mbanin policët e EULEX-it, Nazim Bllaca ka hyrë i qetë të mërkurën në seancën e radhës në procesin gjyqësor "Bllaca II”, që po zhvillohet, siç i q ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 431 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 26.Pri..12 | Kommentare (0)

« 1 2 3 4 5 »
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Korrkë 2018  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz