Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:29Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 11 » Linda Halimi
00:55
Linda Halimi
Linda Halimi: Lidhja ime me Big D


Këngëtarja Linda Halimi protagoniste me një tjetër intervistë, e përfolur për lidhjen e saj me reperin Big D. Ajo ka thënë se tashmë ka marrë imunitet nga thashethemet.
"Tashmë kam marrë imunitet ndaj thashethemeve dhe përkundrazi i falenderoj për promovimin. Me qëllim, e kam ftuar Big D të jetë pjesë e klipit dhe e falenderoj shumë për durimin që ka patur e që ka qëndruar i pamposhtur gjatë xhirimeve në orën dy të natës në temperaturën 2 gradë nën zero. E falenderoj që më ka nderuar" ka thënë ajo.
Linda ka refuzuar të përgjigjet drejtpërdrejt nëse është e lidhur me të duke thënë se po vazhdon të kënaqet me jetën e saj dhe nuk i interesohet cfarë thuhet në publik apo media
Aufrufe: 1013 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz