Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 23:04Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 10 » Adelina Tahiri
23:07
Adelina Tahiri
 
Adelina e kënaqur me "Bad Boy”


Ka disa javë që këngëtarja Adelina Tahiri ka lansuar në treg këngën dhe videoklipin me titull "Bad Boy”, për të cilën thotë se është mjaft e kënaqur.
"Ndjehem e kënaqur që kënga dhe videoklipi ‘Bad Boy’ që nga lansimi dhe deri më tash po vazhdon të pëlqe
het në publik”, ka thënë ajo për "Zëri”.
Produksioni ‘Max Produktion’ ka bërë një punë të madhe dhe Adelina edhe më tej pretendon të punojë me njerëzit profesionistë që asaj i sjellin suksese në karrierën muzikore.
Ajo tani na bën të ditur se ka nisur punën për projekte të reja, të cilat do t’i zbulojë me kohë. Ndërkaq, sa i përket jetës private thotë se nuk ka asgjë të re edhe pse shumë herë bëhet pjesë e shumë thashethemeve në opinion.
"Kam dëgjuar dhe akoma vazhdoj të dëgjoj shumë spekulime për jetën time private, mirëpo tash jam mësuar dhe nuk më duket interesante. Nuk ia vlen të merresh me spekulime, sepse unë kam karrierën time përpara, të cilën dëshiroj ta ndërtoj sa më mirë”, përfundoi ajo

Aufrufe: 468 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz