Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:46Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 10 » Dardana Sokoli
22:29
Dardana Sokoli
RTL , zbulon talent të rinjë:

Të shtunën që shkoi, në Spektaklin televiziv të RTL-it Gjerman"Deutschland sucht den superstar"(Gjermania kërkon superyllin)për vitin 2012, të drejtën për të udhëtuar për në Maldive(Bregdet) e fitoi edhe një shqiptare tjetër Dardana Sokoli.Juria e zgjodhi edhe kët falë paraqitjes së mrekullueshme që tregoi të shtunën.Në Maldive udhëtojnë 35 kandidat-e.Pra me Vanesa Krasniqin
edhe Dardana Sokoli në DSDS dhe presim të na kthehen me fitore për të vazhduar të bëhen superyll për vitin 2012.Faleminderit RTL,faleminderit spektaklit"Gjermania kërkon superyllin".
 
Aufrufe: 476 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz