Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comHëne, 16.Shta..19, 14:41Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar


Reperi me famë botërore Jay Z, i cili është duke bashkëpunuar me këngëtaren kosovare Rita Ora, e ka prezantuar atë në emisionin e tij ‘Z100’.
21-vjeçarja Rita Ora e cila me këngën "Hot right now’ hyri në top listat botërore, është prezantuar në emisionin e famshëm botëror të Jay Z.
Në emision e tij është biseduar për arritjet e këngëtares dhe angazhimet e saj në të ... Weiter lesen »
Aufrufe: 384 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 28.Shk..12 | Kommentare (0)

Tiranë, 22 shkurt – Më datën 27 shkurt do të fillojë në ekranin e Top Channel-it një nga festivalet më moderne të muzikës shqiptare, pikërisht "Top Fest 9″. Dihet deri më tani që përveç emrave të njohur dhe të ri që do marrin pjes ... Weiter lesen »
Aufrufe: 396 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 22.Shk..12 | Kommentare (0)


"Nuk më intereson se nga është. Mjafton të jetë shqiptar, sepse martohem vetëm me shqiptar jo me të huaj. Kaq.”, ka thënë Tuna.
Por kjo nuk është e tëra. Tuna e ka edhe një dëshirë.
Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Altuna Sejdiu – Tuna, beson se një ditë do të botohet një libër biog ... Weiter lesen »
Aufrufe: 431 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 17.Shk..12 | Kommentare (0)


Nora Istrefi është njëra prej seks simboleve të muzikës kosovare, por megjithëse natyrës së saj të pavarur në art, në jetën private ajo ndryshon mjaft. Vetë ajo ka pranuar se kur bëhet fjalë për të marrë vendime madhore, fjalën e fundit ja lë burrit të saj, Robertit.
E intervistuar nga ... Weiter lesen »
Aufrufe: 385 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 17.Shk..12 | Kommentare (0)


Tiranë, 17 shkurt - Këngëtarja Rezarta Shkurta ka shfrytëzuar profilin e saj në Facebook që të japë disa vlerësime që karakterizojnë edhe patriotizmin e saj.

Vetëm pak orë para trokitjes së festës së 4-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ajo ishte shprehur kështu:

"Për vite s ... Weiter lesen »
Aufrufe: 421 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 17.Shk..12 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shtatorë 2019  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2019
Webhosting kostenlos - uCoz