Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comDiele, 09.Gush..20, 22:28Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 18 » Rezarta Shkurta: Një gjak, një komb
21:29
Rezarta Shkurta: Një gjak, një komb

Tiranë, 17 shkurt - Këngëtarja Rezarta Shkurta ka shfrytëzuar profilin e saj në Facebook që të japë disa vlerësime që karakterizojnë edhe patriotizmin e saj.

Vetëm pak orë para trokitjes së festës së 4-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ajo ishte shprehur kështu:

"Për vite shqiptarët e kanë pasur gjysmën e zemrës të plagosur. Tani, me Pavarësinë e Kosovës, zemra jonë është më e shëndetshme se kurrë, e pathyeshme… Jemi një gjak, një komb. Të dua Kosovë”, shkruan portali Editrorial.

Menjëherë kanë ardhur reagimet dhe pëlqimet e fansave të saj, duke iu kthyer se edhe ata e duan Rezartën.

Aufrufe: 472 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz