Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comHëne, 10.Gush..20, 00:07Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 18 » Tuna: Martohem vetëm me shqiptar
23:33
Tuna: Martohem vetëm me shqiptar

"Nuk më intereson se nga është. Mjafton të jetë shqiptar, sepse martohem vetëm me shqiptar jo me të huaj. Kaq.”, ka thënë Tuna.
Por kjo nuk është e tëra. Tuna e ka edhe një dëshirë.
Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Altuna Sejdiu – Tuna, beson se një ditë do të botohet një libër biografik për të. Duke iu përgjigjur pyetjes se sa dhurata merr nga fansat, Tuna ka thënë se i vijnë shumë fotografi, vizatime e gjëra të tjera. "I arkivoj të gjitha dhe i ruaj mirë. Do të më hyjnë në punë kur të shkruaj ndonjë libër ose nëse do të shkruajnë një libër biografik për mua dhe do t’i përdorin”, ka thënë ajo.
Aufrufe: 471 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz