Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comDiele, 09.Gush..20, 23:27Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 23 » Flori Mumajesi do të drejtojë “Top Fest 9”
22:05
Flori Mumajesi do të drejtojë “Top Fest 9”
Tiranë, 22 shkurt – Më datën 27 shkurt do të fillojë në ekranin e Top Channel-it një nga festivalet më moderne të muzikës shqiptare, pikërisht "Top Fest 9″. Dihet deri më tani që përveç emrave të njohur dhe të ri që do marrin pjesë në të, do të ketë vend edhe për talentet e spikatur në talent-shown "The Voice”, ku Lundrimi, Marsela, Enrika dhe Rina do përfaqësohen me krijimet e tyre.

Siç shkruan gazeta Standard, ajo që e bën më të vecantë "Top Fest”-in e këtij viti është thashetheme që po flitet lartë e poshtë, do të drejtohet ndryshe nga më parë, nga një këngëtar. Me sa duket producentët po mendojnë që emrat që e kanë prezantuar ndër vite "Top Fest”, si Arbana Osmani, Albana Osmani, Ledion Liço dhe Alban Dudushi, të zëvendësohen kësaj radhe nga një producent i ri, por shumë i njohur Flori Mumajesi.

Natyrisht ky lajm është ende i pakonfirmuar, ashtu siç është gati e sigurt q pjesa tjetër e dyshesh Flori-Elvana nuk do të marrin pjesë si këngëtar.
Aufrufe: 446 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz