Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comDiele, 09.Gush..20, 23:31Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 28 » Jay Z prezanton Rita Orën në emisionin e tij
20:22
Jay Z prezanton Rita Orën në emisionin e tij

Reperi me famë botërore Jay Z, i cili është duke bashkëpunuar me këngëtaren kosovare Rita Ora, e ka prezantuar atë në emisionin e tij ‘Z100’.
21-vjeçarja Rita Ora e cila me këngën "Hot right now’ hyri në top listat botërore, është prezantuar në emisionin e famshëm botëror të Jay Z.
Në emision e tij është biseduar për arritjet e këngëtares dhe angazhimet e saj në të ardhmen.
Rita ora së fundmi është në vendin e parë në top listat e Britanisë me këngën e saj "Hot right now”.
Aufrufe: 425 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz