Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:45Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 18 » Vendimet e Norës në dorë të burrit
23:31
Vendimet e Norës në dorë të burrit

Nora Istrefi është njëra prej seks simboleve të muzikës kosovare, por megjithëse natyrës së saj të pavarur në art, në jetën private ajo ndryshon mjaft. Vetë ajo ka pranuar se kur bëhet fjalë për të marrë vendime madhore, fjalën e fundit ja lë burrit të saj, Robertit.
E intervistuar nga Alba Morina për emisionin "Top Koha Music”, ajo ka dhënë një intervistë të shkurtër por me përgjigje shumë të qarta.
E pyetur se kur do të martohej me Robertin, me të cilin prej disa vitesh është në një lidhje, ajo është përgjigjur shkurt, "Nuk e di çka me than, vendos Roberti e jo unë!” duke sqaruar se është e gatshme t’i thotë po nëse i ulet në gjunjë dhe i ofron një unazë të shtrenjtë.
Norës i urojmë që Roberti të vendos t’i ulet në gjunjë për t’i propozuar martesë sa më shpejtë, që vajza të mos mërzitet duke pritur!
Aufrufe: 423 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz