Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comPremte, 25.Shta..20, 09:05Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 11
Ligjet e ashpra të kanunit që vrasin ëndrrat e femrave shqiptare
Nga Mark Xholi
Femra shqiptare ''skllave'' e dëshirës për ekzistencën!

Rrëfime rrëqethëse për fatin e atyre vajzave të Krahinës së Dukagjinit të cilat bien ndesh ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 1921 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Shk..12 | Kommentare (8)

Linda Halimi: Lidhja ime me Big D


Këngëtarja Linda Halimi protagoniste me një tjetër intervistë, e përfolur për lidhjen e saj me reperin Big D. Ajo ka thënë se tashmë ka marrë imunitet nga thashethemet.
"Tashmë kam marrë imunitet ndaj thashethemeve dhe përkundrazi i falenderoj për promovimin. Me qëllim, e kam ft ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 1026 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 11.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Adelina Ismajli: Eksplozivin në koncert ma vuri këngëtarja e lidhur me politikën


Ka preferuar që të flasë hapur dhe pa asnjë ekuivok në një program televiziv në Kosovë, duke pohuar me gojën e saj disa të vërteta tronditëse. Adelina Ismajli është këngëtarja për të cilën flitet gjithmonë, edhe kur nuk sjell diçka të re në muzikë. Madje, l ... Lexo më shumë»
Anhänge: Bild 1
Aufrufe: 420 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Shk..12 | Kommentare (0)

 
Leonora e thotë, s'ka frajer...


"Nuk kam të dashur për momentin, jam vetëm. Kur njeriu ka një moshë, është më i pjekur, më i matur, atëherë kërkesat rriten, gjen ndonjë të metë më tepër te njerëzit, pavarësisht se të gjithë kemi të meta dhe nuk jemi të përsosur”, – ka thënë këngëtarja, e cila pavarësisht kuriozitetit të njerëzve ka shtuar se dëshiron ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 454 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 10.Shk..12 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz