Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comPremte, 25.Shta..20, 09:38Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 10
 
Adelina e kënaqur me "Bad Boy”


Ka disa javë që këngëtarja Adelina Tahiri ka lansuar në treg këngën dhe videoklipin me titull "Bad Boy”, për të cilën thotë se është mjaft e kënaqur.
"Ndjehem e kënaqur që kënga dhe videoklipi ‘Bad Boy’ që nga lansimi dhe deri më tash po vazhdon të pëlqe
het në publik”, ka thënë ajo për "Zëri”.
Produks ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 474 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 09.Shk..12 | Kommentare (0)

RTL , zbulon talent të rinjë:

Të shtunën që shkoi, në Spektaklin televiziv të RTL-it Gjerman"Deutschland sucht den superstar"(Gjermania kërkon superyllin)për vitin 2012, të drejtën për të udhëtuar për në Maldive(Bregdet) e fitoi edhe një shqiptare tjetër Dardana Sokoli.Juria e zgjodhi edhe kët falë paraqitjes s ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 486 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 09.Shk..12 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz