Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comPremte, 25.Shta..20, 09:49Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Shkurt » 19

Dy persona, të cilët sipas përshkrimit të dëshmitarëve duhet të jenë të moshës në mes 25 dhe 30 vjeç, nga të cilët njëri me kapelë të zezë ndërsa tjetri me flokë të gjatë, të enjten në Llaushë të Skenderajt kanë grabitur shoferin e veturës TAXI të kompanisë "Nori" nga Mitrovica.
Sipas viktimës, dy personat e dyshuar e kishin angazhuar taksisti ... Lexo më shumë»
Aufrufe: 492 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 19.Shk..12 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Shkurt 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz