Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 18.Kor..18, 06:56Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2013 » Dhjetorë » 25

 Nga Arben Kallamata

Asgjë nuk mund të realizohet pa kryer hapin e parë – pa e analizuar, identifikuar, dhe pranuar problemin. Dhe problemi është se ne jemi racistë. Kjo është diçka e keqe, jashtëzakonisht e keqe, ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 534 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 25.Dhj..13 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Dhjetorë 2013  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz