Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:21Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2013 » Tetorë » 23 » Zajmina e tepron me veshjen
17:36
Zajmina e tepron me veshjen
Një prej seks ikonave të skenës shqiptare është padyshim edhe këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari. Klipet dhe performansat e saj diskutohen mjaftë, pasi bukuroshja seksi di të përdor edhe doza provokimi në to.

Por, duket se kësaj here, Zajmina e ka tepruar me zhveshje, pasi në një nga mbrëmjet e fundit ajo është shfaqur shumë provokuese. E veshur me pantollona të shkurtëra, dhe një bluzë të tejdukshme e cila zbulonte gjithqka, Zajmina la me gojë hapur të pranishmit të cilët e shijuan në maksimum performansën e saj në klub.
Aufrufe: 421 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Tetorë 2013  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz