Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comDiele, 09.Gush..20, 22:59Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Qershorë » 2 » Veer-zaara (DVD me titra shqip)
13:24
Veer-zaara (DVD me titra shqip)
Historia e dashurisë mes Veer Pratap Singh, një indian, dhe Zaara Hayaat
Khan, një pakistaneze ... një dashuri aq e madhe që nuk njeh kufij ... ..
kliko mbi tekstin--Close Ad and Watch as free User-- Pastaj Start video Now.......

shkruani ne komente cilin film keni deshire te shikoni ne do te vendosim. argetim te kendeshem....

 
Aufrufe: 4494 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 3.6/5
Kommentare insgesamt: 1
0
1 uzeiri   [Eintrag]
..>

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Qershorë 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz