Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:36Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Gushtë » 4 » UNDERWORLD 2012-- me titra shqip (DVD) komplet
20:08
UNDERWORLD 2012-- me titra shqip (DVD) komplet
Selene, një luftëtare e bukur vampire, është përfshirë në një luftë mes gjakpirësve dhe Likanve. Gjatë aventures së saj , ajo bie ne dashuri me Majkellin nje njeri-ujk, i cili perpiqet ti jape fund luftes…

=============
::::::::::::::::::::::
ne origjinal
Aufrufe: 1582 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 1
0
1 mschakim   [Eintrag]
Hello how are u

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Gushtë 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz