Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 23:04Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Maj » 15 » The Vow (2012) DVD me titra shqip
19:17
The Vow (2012) DVD me titra shqip

Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj rimundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet e para, por nuk është komedi…
 mbylle reklamen >> close<<te shikosh kino
..............................................
Aufrufe: 1565 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Maj 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz