Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:31Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Gushtë » 21 » Shqiptaria i preu bashkëshortit organin gjenital
14:56
Shqiptaria i preu bashkëshortit organin gjenital

Një grua nga Shqipëria që jeton me familjen në Greqi, konstatoi se burri e tradhtonte dhe e ndëshkoi atë duke e tredhur.
Protagonistja e kësaj ngjarjeje të pazakontë është një emigrante shqiptare që jeton me familjen në Lefkadha.
Mësohet se gruaja e gjeti burrin e saj në shtrat me të dashurën dhe në gjaknxehtësi e sipër nuk e kontrolloi dot veten, por e bëri bashkëshortin e saj për në spital, shkruan BW.
Sipas policisë greke, gruaja dyshonte prej kohësh se bashkëshorti i saj e tradhtonte me një tjetër shqiptare, por ai asnjëherë nuk e pranonte, madje reagonte ashpër sa herë që hapej kjo bisedë.
Bashkëshortja e tij vendosi ta ndjekë për të vërtetuar dyshimin e saj dhe moment që priste më në fund mbërriti. Ajo e gjeti bashkëshortin e saj në shtrat në krahët e një tjetër femre.
Skena ia errësoi sytë dhe gruaja shkoi në kuzhinë, nga ku mori një thikë dhe i preu organin gjenital bashkëshortit të saj.
Burri 50 vjeçar u transferua në spitalin e Janinës në gjendje të rëndë, ndërsa gruaja do të përballet sot me Prokurorinë.
Aufrufe: 498 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 1
0
1 lili   [Eintrag]
valla shum mir ja paska ba gruja burit ja kisha prre koken se jo ate qe ka ba ajo

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Gushtë 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz