Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 23:04Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Gushtë » 5 » Genta Ismajli: Rrihet nga Dj i saj personal
18:25
Genta Ismajli: Rrihet nga Dj i saj personal

Ka mjaftuar një debat dhe këngëtarja Genta Ismajli, është rrahur dhe goditur nga Dj i saj personal, Dj. Roni. Sherri ka ndodhur në një koncert në Malishevë, një qytezë e vogël në Kosovë, ku këngëtarja ishte e ftuar të këndonte dhe performonte.Dëshimtarë të shumtë në vendngjarje konfirmojnë për TH&TH se këngëtarja i ka bërtitur Dj-t të saj dhe ky i fundit ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.
Nuk e dimë se çfarë masash do të marr këngëtarja, por dëshmitarët thonë se skena që ata kanë parë nuk ka qenë fort e këndshme as për ta, as për vet këngëtaren.
Aufrufe: 481 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 1
0
1 liki   [Eintrag]
uhhhhh sa mir ja paska ba kudres hahuhahuhahu te lumt djjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Gushtë 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz