Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 22:01Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Mars » 21 » Durrës, babai bën seks sistematikisht me vajzën e tij të mitur
20:55
Durrës, babai bën seks sistematikisht me vajzën e tij të mitur
E tmerrshme por ka ndodhur dhe sikur të mos kapej nga policia, do të vazhdonte edhe më. Një baba i paskrupullt ka detyruar vajzën e tij të mitur t’i jepej seksualisht dhe këtë e ka bërë në mënyrë të përsëritur.

Autori i incestit është një 48 vjeçar nga Durrësi. Ai quhet Haxhi K., banues në Katund Sukth Durrës, raporton NOA.

Policia lokale i tha agjencisë NOA se sot, shërbimet e Komisariatit të Policisë Shijak arritën të kapin 48 vjeçarin i cili përgjatë periudhës 1 korrik 2006 deri më 30 gusht 2009, ka kryer disa herë akte seksuale ndaj vajzës së tij të mitur 14-vjeçare.

Policia pohoi se Haxhi K. Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të Italisë, pasi ngjarja për të cilën ai akuzohet ka ndodhur në Rimini, Itali, ku edhe për më shumë se tre vjet me radhë ka abuzuar seksualisht me të bijën e tij.

"Shtetasi Haxhi K., i vitlindjes 1964, , është shpallur në kërkim nga Interpol Roma më datë 25.10.2011, pasi Gjykata e Riminit Itali, më datë 14.05.2011 ka lëshuar ndaj tij Urdhër Arresti për veprën penale të ushtrimit të dhunës seksuale ndaj të miturës”, - deklaroi zyrtarisht policia e Durrësit.

Nga ana e policisë shqiptare, u kryen veprimet e nevojshme proceduriale për ekzekutimin e urdhrit te arrestit të përkohshëm, në pritje të procedurave për ekstradim në Itali ku ai do të vuajë
Aufrufe: 662 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Mars 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz