Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 05.Gush..20, 21:54Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2012 » Mars » 21 » Britani, shqiptari i pret kokën menaxherit të tij
20:58
Britani, shqiptari i pret kokën menaxherit të tij

Një kamarier shqiptar, që ia preu kokën menaxherit të restorantit ku punonte në Britani, tha se "Zoti i kishte thënë të bënte diçka të tillë”.
Jonathan Limani, një skizofren paranojak, kishte pasur precedentë të mëparshëm për ngjarje të dhunshme kur ishte në Zvicër dhe në Suedi. Në Zvicër kishte kaluar edhe një vit në burg për trafik heroine.
Mediat britanike thonë se megjithatë ai u lejua të hynte në Angli.
Limani, 34 vjeç, do të trajtohet fillimisht në një spital psikiatrik. Ai u deklarua fajtor për vrasje për shkak të përgjegjësisë së kufizuar. Prokuroria pranoi se ai ishte në gjendje krize kur kreu vrasjen.
Viktima e tij, Chris Varian, kishte dalë për të pirë një cigare, kur Limani mori një thikë djathi dhe e goditi fillimisht përpara se t’ia priste kokën. Procesi i dytë mori pak më shumë kohë dhe energji, tha prokuroria.
Aufrufe: 517 | Hinzugefügt von: hikusi | Bewertung: 0.0/0
Kommentare insgesamt: 0
Nur registrierte Benutzer können Kommentare hinzufügen.
[ Registrierung | Login ]
Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Mars 2012  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2020
Webhosting kostenlos - uCoz