Hauptseite
 
WWW.Puthjet.ucoz.comMërkure, 18.Kor..18, 06:53Willkommen Gast | RSS
Hauptseite
Menyja

Gezuar Humore 2014

Mini-Chat
200

RTK

Kyqu

OXYGEN SHOW

Jeta ne Kosovë

Familja Moderne

TV SHQIP

Shtypi Kosovar

Hauptseite » 2014 » Qershorë » 28

Në një video kontroverse të vitit 1912 shihen disa shqiptar në rresht për tu paguar që të luftojnë se bashku me trupat malazeze gjatë rrethimit të Shkodrës.

Në video shihen shpërndarja e parave dhe certifikatave të municioneve të trupave shqiptare në Shkodë ... Lexo më shumë»

Aufrufe: 610 | Hinzugefügt von: hikusi | Datum: 28.Qer..14 | Kommentare (0)

Radio Puthjet

TV Vizioni

RTK

TV KLAN

Bota Shqiptare

Kalendari
«  Qershorë 2014  »
Hë.Ma.Me.Ej.Pr.Sh.Di.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Statistika

Të gjithë online: 1
Musafirë: 1
Antarët: 0

Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website
Antworten insgesamt: 5


Copyright MyCorp © 2018
Webhosting kostenlos - uCoz